Конференція секції КСУ PDF Друк e-mail

17 квітня на секції КСУ відбулося засідання секції 3 "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І  СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2012. Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України, Росії та Біларусії.

Членамі комісії було відмічено високій рівень наукових розробок в області автоматизації технологічних процесів на підприємствах. Були розглянуті питання модернізації систем керування об'єктами.

Переможцем конференції став студент 3 курсу Ковригін Олег з науковою роботою "Розробка та реалізація програмної частини безпілотного робота на базі технології Wi-Fi" (науковий керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.).

Друге місце посіли студенти 5 курсу Білоус Ярослав, Кокотов Віталій, Косенко Михайло з науковою розробкою "Лабораторна установка дослідження приводів поступального руху" (науковий керівник старший викладач секції КСУ Панич А.О.)

Третє місце отримали студент 2 курсу Назаренко Олександр та студент 5 курсу Толбатов Сергій за розробку універсального пуско-зарядного пристрою з акумуляторною батареєю. Керівник асистент секції КСУ Толбатов А.В.

Вітаємо переможців конференції і бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!