05 червня на кафедрі комп'ютерних наук закінчила свою роботу експертна комісія з первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Інформатика» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» (Комп’ютерні науки та інформаційні технології) галузі знань 12 «Інформаційні технології» за першим (бакалаврським) рівнем у Сумському державному університеті.

Сумський державний університет відвідує акредитаційна комісія для освітньо-професійної програми "Інформатика" спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" за першим (бакалаврським рівнем) вищої освіти.

Щороку в другий день другого тижня лютого у світі відзначається День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

31 серпня у Сумському державному університеті відбулося традиційне феєричне свято, яке символізує відлік нового навчального року – Посвята першокурсників у студенти-2018. Із приєднанням до великої інтернаціональної родини вчорашніх школярів вітали студенти та викладачі університету, батьки та рідні.

30 червня в Конгрес-центрі СумДУ відбувся ІТ форум «Спільнота проектних менеджерів Сумщини як складова розвитку ІТ бізнесу»  (SUMY PM COMMUNITY). Мета заходу полягала у створенні передумов для формування спільноти проджект-менеджерів Сумщини, що в подальшому сприятиме  розвитку IT-кластеру на Сумщині.

У період з 13 по 15 червня в Сумському державному університеті відбувся міжнародний семінар в рамках грантового проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE) програми ЄС Еразмус+.

У Сумському державному університеті на базі кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування відбулося урочисте завершення курсів в Школі майбутнього IT-шника «IT4Teens» та занять за програмою «CodeClub».

12-15 квітня в Конгрес-центрі СумДУ пройшов довго очікуваний Data Science Workshop. До м.Сум завітали визнані експерти в галузі машинного навчання та штучного інтелекту Віталій Радченко, Федір Наврузов та Євген Терпіль, які представили в чотирьох денному воркшопі основні досягнення машинного навчання та технології роботи з великими масивами даних.