Вельмишановні колеги – викладачі, співробітники та студенти університету!

Щиросердно вітаємо Вас із Днем працівників освіти та 71 річницею Сумського державного університету! Висловлюємо глибоку вдячність за професіоналізм, цілеспрямованість, наукові та творчі пошуки – вони є значущими орієнтирами для молоді, ознакою успішності та розвитку нашого університету. Віримо в здатність колективу вирішувати найскладніші завдання сьогодення з філософією «ще більшої успішності»!

Минулий навчальний рік у котрий раз довів, що наша злагоджена, натхненна робота спроможна вивести університет на якісно новий рівень в українському та світовому науково-освітньому просторі. Підтвердженням тому є входження нашого університету до рейтингу дослідницьких університетів світу від Times Higher Education та інші високі позиції в авторитетних рейтингах.

Тож, у цей святковий день зичимо, щоб Ваш великий талант, натхненність та мудрість були щедро нагороджені вдячністю та повагою, а найсміливіші ідеї успішно втілювалися в життя. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість і виваженість, на роботі – підтримка і шана, вдома – увага і любов, у серці – світло від людського добра!

Зі святом!

З глибокою повагою

Ректор СумДУ, проф.                                                                                                                        Анатолій Васильєв

Голова профкому працівників СумДУ                                                                                              Валентина Боровик