У Сумському державному університеті на базі кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування відбулося урочисте завершення курсів в Школі майбутнього IT-шника «IT4Teens» та занять за програмою «CodeClub».

Цього року в навчанні було задіяно близько 90 учнів 7-х та 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Суми. Дякуючи співпраці з керівництвом факультету електроніки та інформаційних технологій, було організовано святкове вручення сертифікатів та заохочувальних подарунків слухачам як старшої групи, так і їх молодших колег. До цього дійства також долучилися студенти-волонтери факультету ЕлІТ, котрі організували підтримку волонтерській мережі клубів кодування “CodeClub Ukraine” в проведенні факультативних занять для учнів 7-х класів з візуального програмування в Scratch.

Після урочистої частини всі охочі відвідали музей комп’ютерної техніки СумДУ. Також запрошені познайомилися з віртуальними помічниками майбутніх абітурієнтів СумДУ та із задоволенням з ними сфотографувалися. Випускники ж у свою чергу із зацікавленістю слухали їхню інформацію про спеціальності інститутів та факультетів Сумського державного університету.

Нагадуємо, що програма курсів школи «IT4Teens» передбачає два рівні навчання: «Base of IT» та «Advanced IT». За першим рівнем навчаються школярі, які вперше почали відвідувати курси. За період проведення занять викладачі кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування познайомили школярів з основами web-розробки, програмування мобільних додатків під операційну систему Android, моделювання в 3Ds Max та основами управлінням ІТ-проектами.

За програмою «Advanced IT» навчаються ті школярі, які проходили ці курси минулого року та отримали сертифікати початкового рівня. За декілька місяців учні познайомилися з тривимірним моделюванням в інженерному пакеті SolidWorks, набули теоретичних та практичних навичок технології 3D-друку, розглянули основи флеш-анімації, налаштування ігрових сцен в UNITY3D та завершили цікавою бізнес-грою в рамках курсу управління IT-проектами. Заняття є безкоштовними та проводилися один раз на тиждень в позаурочний час.

Наступного навчального року ІТ-школа СумДУ знову буде чекати на своїх слухачів з оновленими цікавими курсами.