Шановні колеги! Запрошуємо педагогічних, науково-педагогічних, інших працівників, а також авторські колективи СумДУ до участі у конкурсі «Педагогічні інновації СумДУ».

Конкурс проводиться за наступними номінаціями: «Контактне навчання»; «Самостійна робота студентів»; «Наукова діяльність студентів»; «Практико-орієнтована підготовка студентів»; «Профорієнтаційна робота»;  «Освіта впродовж життя, післядипломна освіта та підвищення кваліфікації».

Учасникам конкурсу необхідно з 01 вересня до 31 жовтня 2019 року надіслати на електронну адресу ЦРКП Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

     Оприлюднення результатів конкурсу з 01 листопада до 30 листопада 2019 року.

     Нагородження переможців конкурсу з 01 грудня до 31 грудня 2019 року.

 

Детальніше ознайомитися з умовами та порядком проведення конкурсу ви можете за посиланням Положення про конкурс «Педагогічні інновації СумДУ».

Інформаційну підтримку щодо особливостей проведення конкурсу ви можете отримати в Центрі розвитку кадрового потенціалу навчального закладу.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Координатор конкурсу: Гордієнко Віта Павлівна

Контактні телефони: +38 (0542) 68-77-17, +38 (0542) 68-77-18

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт ЦРКП: http://crkp.sumdu.edu.ua/uk/