Круглий стіл «Використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі»

       Центр розвитку кадрового потенціалу навчального закладу запрошує педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників СумДУ, які брали участь у загальноуніверситетському конкурсі «Використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі» та тих, які планують взяти участь у конкурсі «Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU» у 2019-2020 н.р. та усіх зацікавлених осіб до участі в круглому столі «Використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі».

Початок події: 26.11.2019 р.

Час події: 15:00.

Місце проведення: БІЦ-307.

Тематичний план:

  1. Використання Google Classroom та Umix технологій у процесі навчання студентів», кафедра фінансів, банківської справи та страхування ННІ БТ «УАБС».
  2. Використання сучасних онлайн сервісів у навчанні іноземних мов.
  3. Мобільний додаток “Augmented Reality in Engineering Graphics” для викладання дисциплін «Нарисна геометрія та інженерна графіка» та «Комп’ютерна графіка в машинобудуванні».
  4. ANDROID-ДОДАТОК для розрахування показників ендогенної інтоксикації та імунореактивності у хворих на гострі кишкові інфекції.
  5. Командний квест як форма проведення практичних занять.
  6. Використання додатку «Testmoz test generator» для оптимізації робочого часу при проведенні практичних занять з клінічної біохімії для іноземних англомовних студентів.
  7. Математика у світі моди і дизайні одягу.
  8. Застосування технологій доповненої та віртуальної реальності в умовах проведення QR код квесту під час формування англомовної компетентності.

Загальний обсяг: 2 години.

 

Просимо учасників зареєструватися за посиланням.