Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у засіданні міжвузівського круглого столу «Технологічні, методичні та педагогічні аспекти ефективної реалізації дистанційного та змішаного навчання студентів ЗВО»

Дата: 18 грудня 2019 року.

Час та місце проведення: 

 - I частина: 09.30 – 11.00, ауд. Г- 304.

 - II частина: 13.30 – 16.00, ауд. Н-110.

Учасники круглого столу: науково-педагогічні, педагогічні та інші працівники Сумського державного університету, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та інших навчальних закладів Чернігівської, Полтавської, Миколаївської, Житомирської, Черкаської, Вінницької та інших областей України.

Запрошуємо на I частину засідання круглого столу: представників ректорату, заступників директорів інститутів / деканів факультетів з заочної та дистанційної форм навчання СумДУ.

Запрошуємо на II частину засідання круглого столу: заступників завідувачів кафедр з заочної та дистанційної форм навчання, науково-педагогічних, педагогічних та інших працівників СумДУ.

Програма круглого столу  

 Просимо до 11.12.2019 р. надіслати список учасників круглого столу від Вашого підрозділу на електронну пошту ЦРКП: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..