Кафедра має міжнародні зв’язки з вищими навчальними закладами і науково-дослідними організаціями близького та дальнього зарубіжжя.

Угоди про співробітництво та наукові зв’язки існують з інститутом інформаційних систем Салфордського університету, м. Салфорд (Великобританія), Університетом нафти та газу, м.Плоєшті (Румунія), Інститутом менеджменту та інформаційних систем, м. Рига (Латвія). Випускники кафедри навчались в Салфорді за магістерськими програмами, навіть захищено дисертаційну роботу на ступень доктора.

Кафедра співпрацює з Австрією в рамках проекту TEMPUS/Tacis SM_SCM-T017B06-2006 "Практикум із вдосконалення української системи eLearning". Укладена угода щодо спільної підготовки випускних та дипломних робіт з компанією NetCracker Technology – провідним розробником глобальних рішень для операторів телекомунікаційних послуг.

На базі кафедри відкрита Мережна академія Сіsсо Systems, яка готує кваліфіковані кадри для побудови й обслуговування мереж.

Кафедра комп'ютерних наук тісно співпрацює з компанією NetCracker. У 2009 році на базі кафедри було відкрито навчально-консультаційний пункт, основною задачею якого є підготовка студентів університету та залучення їх на роботу в компанію NetCracker.