Запрошуємо на зустріч з експертною групою НАЗЯВО для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми "Кібербезпека" першого (бакалаврського) рівня
01-03 червня в рамках проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Кібербезпека" першого (бакалаврського) рівня відбудуться зустрічі з експертною групою національного агентства з забезпечення якості вищої освіти.
З програмою візиту можна ознайомитися на сайті Сумського державного університету за посиланням (Програма візиту)На відкриту зустріч з експертною групою запрошуються усі учасники освітнього процесу
Детальніше...
Детальніше...
Центр розвитку кадрового потенціалу навчального закладу запрошує науково-педагогічних працівників та всіх бажаючих співробітників СумДУ на тренінг для тренерів «Методика проведення тренінгу» (на прикладі тренінгу «Профілактика та подолання професійного вигорання»)
Дата та час проведення тренінгу: 19.02.2020 р. о 1325 год.
Місце проведення: Н-316.
Тривалість тренінгу: 4 год.
Програма тренінгу:
1. Визначення завдань тренінгу та його проектування.
2. Методики тренінгу: типи вправ та завдань.
3. Ключові компетенції тренера/ки, його/її роль та місце.
4. Форми оцінки результатів тренінгу, рефлексія.
5. Відпрацювання тренінгових компонентів.
Тренери: к.політ.н., доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Костенко А.М.; психолог, провідний фахівець кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сахно К.С.
Реєстрація за посиланням.
Детальніше...
Термін прийому заявок на участь у конкурсі «Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU» продовжено до 31.12.2019 р.
Сайт конкурсу http://ict4edu.sumdu.edu.ua/
!!! Якщо ви маєте цікаву ідею, але не можете самостійно її реалізувати, можна поєднати зусилля з ІТ-фахівцями профільних кафедр та центрів СумДУ.
Заявка про намір участі – це перший і простий крок до перемоги в інноваційному конкурсі.
Подати заявку можливо одним з наступних способів:
· Скачати форму за посиланням - https://is.gd/V0Ykb7 , заповнити та переслати на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
· заповнити електронну форму за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwk0XtW4xZDFbS9mpEYFyDhvqpe_muyPPJXWW50GL_Nh5nEQ/viewform
· передати паперовий варіант заповненої заявки (https://is.gd/V0Ykb7) до Центру комп’ютерних технологій через Відділ документно-інформаційних комунікацій та контролю.
2 етап – організація, проведення та відеозапис учбових занять (лекційних, практичних тощо), передбачених навчальним планом, із застосуванням ІКТ відповідно проекту заявки, монтаж відеороліка (до 5 хвилин) - до 15 квітня поточного навчального року;
3 етап – подача опису організованих учбових занять та методичних розробок за формою додатку №2 в електронній формі - до 15 травня поточного навчального року;
4 етап – розгляд комісією матеріалів відповідно до поданих заявок, прийняття рішення про результати конкурсу та передача на затвердження ректору СумДУ з пропозиціями щодо преміальної винагороди для переможців і учасників конкурсу - до 15 червня поточного навчального року.
Номінації конкурсу:
· Мобільні пристрої в навчальному процесі (Bring Your Own Device - BYOD)
Розвиток «Загальноуніверситетського конкурсу з використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі» (https://sites.google.com/a/cct.sumdu.edu.ua/m-edu/) Номінація включає використання у навчальному процесі сучасних «хмарних» та мобільних технологій, поширення практики залучення до навчального процесу власних мобільних пристроїв студентів і викладачів, сприяння створенню сучасного навчального простору.
· Доступ до віддаленого обладнання та віртуальних лабораторій (Online Laboratories)
Створення або використання можливостей доступу до реального наукового та навчального віддаленого обладнання, використання кращих практик, або створення власних віртуальних лабораторій
· Впровадження технологій штучного інтелекту у навчальний процес (Artificial Intelligence - AI)
Розробка та доступ до ресурсів та навчальних матеріалів для практичного застосування інструментів штучного інтелекту, які покликані сприяти вирішенню питань будь-якої сфери сучасного життя
· Розробка навчальних ресурсів за допомогою технологій віртуальної та доповненої реальності (Virtual Reality - VR, Augmented Reality - AR)
Використання технологій доповненої та віртуальної реальності для практико-орієнтовного навчання.
За кожною номінацією оцінюються проекти, що передбачають ефективне використання існуючих програмних продуктів, або створення власних технічних розробок та програмного забезпечення.
Особливістю проведення Конкурсу є необхідність підтвердження на практиці власних проектів.
Важливий критерій оцінювання - реальна співпраця студентів та викладачів, залучення студентів до розробки проекту.
Запрошуємо до участі!
З повагою,
Андрій Півень
Начальник Центру комп'ютерних технологій
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у засіданні міжвузівського круглого столу «Технологічні, методичні та педагогічні аспекти ефективної реалізації дистанційного та змішаного навчання студентів ЗВО»
Детальніше...