• Українська
  • English
  • Русский

Спеціальності:

- "Інформатика" за напрямом 6.040301 "Інформатика"
- "Інформаційні технології проектування" за напрямом 6.050101 "Комп'ютерні науки"
- "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика" за напрямом 6.050201 "Системна інженерія"

Home Міжнародне співробітництво
Міжнародне співробітництво PDF Друк e-mail

Кафедра має міжнародні зв’язки з вищими навчальними закладами і науково-дослідними організаціями близького та дальнього зарубіжжя.

Угоди про співробітництво та наукові зв’язки існують з інститутом інформаційних систем Салфордського університету, м. Салфорд (Великобританія), Університетом нафти та газу, м.Плоєшті (Румунія), Інститутом менеджменту та інформаційних систем, м. Рига (Латвія). Випускники кафедри навчались в Салфорді за магістерськими програмами, навіть захищено дисертаційну роботу на ступень доктора.

Кафедра співпрацює з Австрією в рамках проекту TEMPUS/Tacis SM_SCM-T017B06-2006 "Практикум із вдосконалення української системи eLearning". Укладена угода щодо спільної підготовки випускних та дипломних робіт з компанією NetCracker Technology – провідним розробником глобальних рішень для операторів телекомунікаційних послуг.

На базі кафедри відкрита Мережна академія Сіsсо Systems, яка готує кваліфіковані кадри для побудови й обслуговування мереж.

Кафедра комп'ютерних наук тісно співпрацює з компанією NetCracker. У 2009 році на базі кафедри було відкрито навчально-консультаційний пункт, основною задачею якого є підготовка студентів університету та залучення їх на роботу в компанію NetCracker.

Секція комп'ютеризованих систем управління співпрацює з провідними закордонними фірмами, такими як Siemens (Німеччина), Шнайдер Електрик (Франція), Emersson (США), Метран (Росія) в підготовці фахівців на базі засобів автоматизації та мережевого обладнання, що ними випускається.