22 грудня 2023 року проводився традиційний захід «День кар’єри в ІТ: 2023» Сумського державного університету, організатором якого виступив факультет ЕлІТ, за участі ІТ компаній MindK, CPCS, Apptimized, PortaOne, Brocoders, SoftServe, GlobalLogic, EPAM Ukraine та громадської організації Kharkiv IT Cluster.

Здобувачі освітніх програм «Інформатика» мали можливість ознайомитися з відкритими вакансіями ІТ компаній, вимогами до Junior фахівців, поспілкуватися з представниками компаній, отримати відповіді на питання з кар’єрного розвитку. Для тих, хто не зміг відвідати захід, була організована онлайн трансляція. Виступи представників компаній EPAM Ukraine, GlobalLogic, PortaOne та Kharkiv IT Cluster  проводилися онлайн через відеоконференцію Zoom.

У заході взяли участь члени Експертної ради роботодавців спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», представники провідних ІТ компаній м.Суми та України.