Студент спеціальності «Комп’ютерні науки» факультету електроніки та інформаційних технологій Данило ДОРОШЕНКО у складі команди став переможцем другого дивізіону учасників другого Кубку України з програмування.

Kубок України з програмування – це один із наймасштабніших заходів в Україні, присвячених підвищенню рівня алгоритмічної підготовки студентів і школярів.

Організатори мають за мету не лише формування й тренування команд для міжнародних змагань, таких як ICPC, а й розвиток технологічного бізнесу в Україні.

У змаганнях з програмування взяло участь 307 команд зі усієї України, а також з міст Лодзь, Краків, Мюнхен, Прага й Баку.

Організатори – команда української платформи EOlymp та кафедра ПІ ХНУРЕ.

Участь у кубку з програмування Данило бере вже не вперше, цього разу – з іншою командою. Розповідає, що на минулих змагань показати себе краще  завадив брак часу. Планує й надалі розвиватися в цьому напрямку та дійти до перемоги в першому дивізіоні.

Кафедра комп’ютерний наук бажає Данилові  нових перемог!