Харківський IT Кластер та ІТ-компанія APIBEST у межах проєкту Tech Edu Up! переглянули на відповідність вимогам ринку праці в IT-галузі освітньо-професійну програму «Інформатика» спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», за якою навчають майбутніх ІТ-фахівців на факультеті електроніки та інформаційних технологій в Сумському державному університеті.

За результатами розгляду освітньо-професійної програми «Інформатика», керівник освітнього напрямку Харківського ІТ Кластера Олена Лоєнко відвідала Сумський державний університет та вручила відзнаку від Харківського ІТ Кластера, що підтверджує відповідність освітньої програми вимогам бізнесу.

У межах покращення дисциплін, експертами рекомендовано додатково ввести дисципліну з комп’ютерних мереж і хмарних обчислень для програми підготовки бакалаврів.