02 травня 2023 року для студентів другого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» в рамках дисципліни «Технології створення програмних продуктів» було проведено відкриту лекцію на тему «Software Product Development: Methodologies and Practice Highlights». Спікером виступив Ярослав Вишняков, Project Manager у ІТ-компанії SoftServe.

На лекції студенти дізналися про ключові переваги Agile методології та її фреймворків, інсайти їх застосування у великому бізнесі, а також про те, як практика СI/CD допомагає реалізації Agile принципів. Лекція була дуже цікавою та корисною, багато студентів відзначили, що дізналися багато нового та корисного для своєї майбутньої професійної кар’єри в галузі ІТ.

Ми дякуємо компанії SoftServe за можливість проведення цієї лекції та Ярославу Вишнякову за його час та професіоналізм.

Rysunok4Rysunok5Rysunok3Rysunok2Rysunok1