З 14 по 27 грудня 2023 року на кафедрі комп’ютерних наук проводилися засідання екзаменаційної комісії із захисту кваліфікаційних робіт магістра освітньо-професійної програми «Інформатика». Здобувачі груп ІН.м-22, ІН.м-23, ІН.м-24, ІН.м-25, ІН.м-26, ІН.мдн-21, ІН.мз-21с, ІН.мз-22с представили результати виконання кваліфікаційної роботи магістра й успішно захистили роботи.
Захист проводився на відкритому засіданні екзаменаційної комісії в режимі відеоконференції засобами Google Meet.
Екзаменаційна комісія у складі голови екзаменаційної комісії В’ячеслава Лаптєва – доцент кафедри соціальна економіка ХНЕУ ім. С. Кузнеця, менеджер освітніх програм ТОВ “СОФТСЕРВ”, заступника голови екзаменаційної комісії в.о. завідувача кафедри КН Ігоря Шелехова та членів екзаменаційної комісії Анатолія Довбиша – професора кафедри; Сергія Шаповалова – доцента кафедри; Оксани Шовкопляс та Альони Москаленко – старших викладачів кафедри протягом десяти днів засідань заслухала 82 кваліфікаційних роботів магістрів денної форми навчання та заочної форми навчання. Захисти проводилися українською та англійською мовами. Членами екзаменаційної комісії було відзначено високий рівень підготовки, продемонстрований здобувачами під час захистів. Слід відмітити збільшення кількості кваліфікаційних робіт, які виконувалися в рамках завдань науково-дослідної роботи кафедри. Також зросли публікаційна активність здобувачів і рівень представлення результатів роботи на наукових конференціях.
Кафедра КН щиро вітає здобувачів з успішним захистом кваліфікаційних робіт. Бажаємо кар’єрного зростання й успіхів в особистому та професійному житті!